Kalendarz ścienny na 2022 r. “Pod opieką Bogurodzicy”

  

Serdecznie zachęcamy do zakupu ściennego kalendarza prawosławnego na 2022 r. “Pod opieką Bogurodzicy”, który został wydany przez nasz monaster. 

Kalendarz został opracowany wg. kalendarza juliańskiego, oznaczone są w nim wyraźnie święta cerkiewne, dni pamięci poszczególnych świętych, a także posty. 

Kalendarz zawiera fotografie ikon Matki Bożej, które szczególnie czczone są w naszej Cerkwi. Są to ikony tj. Bielska, Wszystkich Strapionych Radość, Częstochowska, Białostocka, Nieoczekiwana Radość, Jabłeczyńska, Zaleszańska, Supraska, Chełmska, Iwierska, Kazańska, Turkowicka

Kalendarz przygotowany został w dwóch rozmiarach: 

  • duży (21 cm na 29, 5 cm, po rozłożeniu: 42 cm na 29,5 cm), cena: 15 zł + koszt wysyłki (znaczek zwykły + 4 zł)
  • mały (16,5 cm na 23,5 cm, po rozłożeniu: 33 cm na 23,5 cm), cena: 8 zł + koszt wysyłki (znaczek zwykły + 4 zł)

Dokonując zakupu kalendarza, składają Państwo swoją ofiarę na budowę pierwszej w Polsce cerkwi pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej i Męczenników Podlaskich.

Aktualny stan budowy cerkwi, październik 2021 r.

Kalendarz jest do nabycia w: monasterze w Zaleszanach, sklepiku “Galilea” w Bielsku Podlaskim, sklepiku monasterskim na Grabarce, monasterze w Turkowicach, sklepiku cerkiewnym Vizantio w Białymstoku (Lipowa 15), Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku, cerkwi św. Jerzego w Białymstoku, soborze św. Trójcy w Hajnówce i sklepie internetowym sklep.cerkiew.pl

Można też zamówić kalendarz drogą elektroniczną, wysyłając swoje dane na adres: sklepikmonasterski@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 514 047 030 (w godz. 8.00 – 17.00).