Wyposażenie świątyń – nowy asortyment w sklepiku monasterskim “Galilea”

  

Serdecznie zapraszamy do powiększonej i wzbogaconej siedziby naszego sklepiku monasterskiego “Galilea”, który mieści się przy ul. Sienkiewicza 3 w Bielsku Podlaskim.

Do tej pory można było u nas zakupić literaturę duchową w języku polskim i rosyjskim, modlitewniki, psałterze, akatysty, ikony, łampady, świece woskowe, płyty z muzyką cerkiewną, srebrne krzyżyki, medaliki, obrączki i łańcuszki. Ponadto do nabycia są też pamiątki, Biblie, książeczki, kolorowanki, puzzle i gry dla dzieci jak również dodatki potrzebne do chrztu, ślubu i pogrzebu.

Zaś od kilku tygodni wzbogaciliśmy asortyment naszego sklepiku m.in. o naczynia i szaty liturgiczne, chorągwie, kioty drewniane, anałoje, świeczniki, krzyże, Ewangeliarze, ikony do cerkwi, podrasniki, ładan.

Poniżej prezentujemy krótki filmik z wyposażeniem sklepiku, które będzie systematycznie powiększane.

Przypominamy, iż dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na budowę pierwszej w Polsce cerkwi pw. św. Katarzyny i Męczenników Podlaskich.

Sklepik ma siedzibę koło ratusza w Bielsku Podlaskim (ul. Sienkiewicza 3) i otwarty jest:

poniedziałek – wtorek w godz. 9:30-17:00

środa- czwartek – piątek w godz. 8.30-16.00

sobota w godz. 8.30 – 13.30

W celu zamówień indywidualnych można kontaktować się z nami pisząc na adres: sklepikmonasterski@gmail.com lub dzwoniąc pod numer telefonu: 889-808-996 tylko w godzinach 9-16.

Serdecznie zapraszamy!